Hakkımızda

Kullanıcı Oyu:  / 4
En KötüEn İyi 

Çocuklarınızı güven içerisinde bırakabileceğiniz ev rahatlığında, temizliğe önem veren aile sıcaklığı bulabileceğiniz bir mekandır.

Çocuklarınızın doğru beslenebilmesi için her gün 4 çeşit ev yemekleri hazırlanmakta sabah kahvaltıları her gün değiştirilerek en az 7 çeşit verilmektedir. Aynı zamanda gün içerisinde    

sıcak su ve çay bulunmaktadır.

Tuvalet banyo gibi ortak kullanım alanları, öğrencilerin dinlenip istirahat edebilecekleri alanlar her gün temizlenmektedir.

Mekanımız öğrencilerin beraber sohbet edebilecekleri dinlenme salonunda, internet kullanabilecekleri, tv izleyebilecekleri yerlere sahiptir.

Sıkıldığında inip oturabilecekeleri nefis bahçe bulunkatadır.

Çocuğunuz hasta olduğunda kim bakacak diye endişe etmeyin, biz varız. Yurdumuzun anlaşmış olduğu hastaneyi çağırdığımızda 24 saat servisi vardır.

Çocuğunuz otagara gecenin her hangi bir saatinde geldiğinde beklemesin, biz onu bekleyelim. Çocuğunuzu aradığınızda bulamazsanız bizi arayın.

Yurdumuzun kapasitesi 39 kişidir. Kişi sayının az olması demek sessizlik, huzur ve ders çalışma ortamı demektir. Yurt ile ilgili kararlar toplanarak hep birlikte alınmakta, öğrencilerin fikirleri alınmakta, öğrencilerin fikirleri önemsenmektedir.

Güller diyarındaki Gülkent Kız Öğrenci Yurdunu görmeden , bizi tanımadan kararınızı vermeyin.

Yurt Adresi:
Yetkili: Mevlüt GÜLTEKİN - Şükran GÜLTEKİN

Adres: Bahçelievler Mh. 118. Cd. Otogar Üzeri

Tel : 0 246 228 81 61

Gsm: 0 530 544 19 12